image

5 речей, які треба зробити до кінця літа

Це було незвичайне літо, коли ми майже не мали вибору щодо місця для відпустки, але завдяки цьому знайшли багато чудових куточків в рідному місті та навколо нього. Якщо ви ще не були на будь-якій з локацій з нашого списку, не втрачайте часу – на нас ще чекають теплі дні.

№1. Зустріти схід сонця на Зміївських кручах

📍Геолокація

Можливо, ви там і були колись, але чи бачили ви це чудове місце, вкрите ранковим туманом? Якщо ніч на природі вас не лякає, тоді збирайте друзiв та встановлюйте намети якнайраніше ще напередодні ввечері – зараз місце таке популярне, що на найкрасивіші кручі вже стоїть черга з автівок.

№2. Зустріти захід сонця у Черкаській Лозовій

📍Геолокація

А от найпопулярнішим місцем для зустрічі заходу сонця можна сміливо назвати пагорби біля Черкаської Лозової. Беріть з собою вино та келихи, смаколики та ковдри, можливо, навіть стільці, якщо полюбляєте комфорт, – в будь-якому випадку чудові кольори та відчуття, ніби ви десь у Тоскані, вам гарантовані.

№3. Покататися на яхті у Старому Салтові

📍Геолокація

🔗https://instagram.com/xcountry_yachting/

В цьому чудовому куточку області є багато варіантів цікавого дозвілля, але що може бути краще, ніж зібрати друзів та орендувати яхту для прогулянки по Сіверському Донцю? Наприклад, X country працюють більше 6 років та пропонують вже 8 яхт. Даємо ще одну підказку: для максимального відчуття відпустки встановіть білий дрес-код та замовте доставку устриць та бульбашок просто на яхту.

№4. Подивитися на зірки в Кицівській пустелі

📍Геолокація

Небо нас теж тішило цього літа – то комета пролетить, то персеїди в себе закохають. І доки не скінчився серпень, можна продовжувати шукати свою падаючу зірку. А де найкраще видно зірки? Звичайно ж, в пустелі! І як добре, що в нашому чудовому регіоні є навіть вона.

№5. Завітати в ендуро парк

📍Геолокація

Ще одне секретне місце для відвідування перед заходом сонця неподалік від центру міста називається Extreme Enduro Park Mad Hogs. Тут можна або просто насолодитися тишею в піщаному кар’єру посеред лісу, або, якщо пощастить, подивитися, як красиво в ньому катаються мотоциклісти. Який варіант вам більше до душі?

Також читайте

5 речей, які треба зробити до кінця літа

Це було незвичайне літо, коли ми майже не мали вибору щодо місця для відпустки, але завдяки цьому знайшли багато чудових куточків в рідному місті та навколо нього. Якщо ви ще не були на будь-якій з локацій з нашого списку, не втрачайте часу – на нас ще чекають теплі дні. №1. Зустріти схід сонця на Зміївських кручах 📍Геолокація Можливо, ви там і були колись, але чи бачили ви це чудове місце, вкрите ранковим туманом?

Подорожі

Круасани та паштейші: де шукати смачну випічку

Ще пару років тому ми лише мріяли про масляні пальці після справжніх круасанів в Харкові, а зараз можемо смакувати як класичну французьку випічку, так і більш цікаві смаколики. Ми підібрали декілька найсмачніших булочок, які зараз можна скуштувати в різних закладах міста. Pakufuda 📍пр. Незалежності, 1 🔗https://instagram.com/pakufuda/ Світ повинен знати про пекарню Pouhque, яка співпрацює з ігровим кафе Pakufuda та наразі є головним постачальником вуглеводного щастя в місті. Особливої уваги заслуговують шведські булочки з корицею, веганські булочки з фісташками, равлики з заварним кремом та, звичайно ж, м’якенькі круасани.

Ресторації