image

7 найкращих відкриттів року

Паназійська кухня, монопродукти, більше їжі в стилі smart casual та ще більше альтернативної кави – нових закладів на гастрономічній мапі Харкова за останній час з’явилося достатньо. Ми вирішили поділитися нашим топ-7 улюблених кафе та кав’ярень, які були відкриті в цьому році (і що важливо – досі працюють).

Протагонист

📍вул. Римарська, 10

Той самий заклад, якого нам так не вистачало, – із сучасним інтер’єром, лаконічним меню, баром, що в будь-який день тижня працює до пізньої ночі, актуальними діджеями та найліпшою лавкою в місті лавок. Саме тут здається, що в Харкові життя тільки починається.

Тот самый барашек

📍вул. Сумська, 35а

Які б гастро-тренди не панували в світі цього року, але в більшості харків’ян душевна й ситна вечеря в колі найближчих людей завжди буде асоціюватися з грузинською кухнею. Проте новий заклад в парку Шевченка показує, що навіть все життя знайомі страви можуть бути цікавими. Чорні хінкалі, хачапурі з лососем або 4 видами сиру, наполеон з тархуном – смакувати та дивуватися в цьому закладі можна буде ще довго.

Nonni Bertoni

📍вул. Чернишевська, 4

Серед інших вічних вподобань харків’ян – італійська кухня. Проте тут змогли поєднати традиційні рецепти та суто українські продукти і отримати успішний заклад зі зрозумілими стравами та демократичними цінами. І судячи із завжди зайнятих столиків з видом на площу Поезії – він буде популярним і в новому році.

Parma Rest

📍пр. Незалежності, 5б

Нарешті на тій самій алеї за Держпромом з’явилося місце не для швидкої їжі, а для довгих посиденьок з друзями та милування тихим центром крізь панорамні вікна. Це ще один заклад мережі Parma з італійською кухнею – і знову успішний.

Ramennaya

📍вул. Квітки-Основ’яненко, 46

Вже півроку живе заклад, який в інтер’єрі експлуатує елементи поп-культури Японії, а в кухні намагається довести смак рамену до ідеалу. За цей час декілька разів тут змінювали його рецепт та зовнішній вигляд, водночас набуваючи нових та втрачаючи старих клієнтів. Але в останню варіацію меню додали онігірі, бао та ще багато чого – і тим самим знову привернули до себе увагу.

Rabbit Coffee Place

📍пров. Вірменський, 2

Спочатку вони зайняли місце в роастері на пл. Захисників України, а наприкінці року ще й відкрили заклад в самому серці міста – і це було кохання з першого фільтру. Саме тут хочеться проводити кавову перерву вдень та смакувати тістечками із подругою ввечері.

Makers Coffee Shop

📍вул. Пушкінська, 36

-10%
З додатком
дешевше

Деякі кав’ярні в місті цього року зачинялися, деякі розвивалися до мережі, проте завжди найбільшу кількість почуттів будуть викликати саме такі невеликі заклади, які колись були чиєюсь мрією. Затишний інтер’єр, приємна бесіда та смачна кава на декількох видах зерен – і от цю кав’ярню вже хочеться навідувати кожного дня.

Також читайте

Де зустріти Новий 2020 рік у Харкові?

І хоча зимою на вулиці досі не пахне (та не скрипить під ногами), проте подумати про зустріч Нового року вже треба. Ми знову підготували для вас гайд по закладах міста, в яких ви можете весело провести святкову ніч. АРТ-завод Механіка 📍вул. Плеханівська, 126М 📱+38 099 483 00 76 💰250 грн 31 грудня Механіка перетвориться на Хогвартс – тут відбудеться новорічна вечірка за підтримки Міністерства Синьої Магії (18+). За поглиблене вивчення основ тієї самої магії відповідальний інародний театр абсурду “Воробушек”.

Ресторації

7 найкращих відкриттів року

Паназійська кухня, монопродукти, більше їжі в стилі smart casual та ще більше альтернативної кави – нових закладів на гастрономічній мапі Харкова за останній час з’явилося достатньо. Ми вирішили поділитися нашим топ-7 улюблених кафе та кав’ярень, які були відкриті в цьому році (і що важливо – досі працюють). Протагонист 📍вул. Римарська, 10 Той самий заклад, якого нам так не вистачало, – із сучасним інтер’єром, лаконічним меню, баром, що в будь-який день тижня працює до пізньої ночі, актуальними діджеями та найліпшою лавкою в місті лавок.

Ресторації