Найкращі коворкінги у Харкові

Хтось може сказати, що бум коворкінгів та антікафе у місті вже давно минув, але найкращі з них все ще відкриті, до того ж фрілансерам все одно десь потрібно працювати. Ми зробили актуальну підбірку затишних місць з усіма необхідними умовами для декількох годин наодинці з ноутбуком або повноцінного офісу для тих, хто його не має.

Fabrika.space

📍 вул. Благовіщенська, 1
💰 1 година: 100 грн, 1 день: 220 грн, 1 місяць: 3400 грн за фіксоване місце
fabrika.space

Колишня зернова фабрика досі є одним з найкращих мультифункціональних місць в Харкові для навчання, роботи та дозвілля. Щодо коворкінга, то він розташований на 4 поверсі та пропонує 3 кімнати для переговорів, маркерні дошки, зону відпочинку на даху, кухню, шафи для особистих речей та душ. До того ж, резиденти Fabrika.space можуть користуватися послугою безкоштовного дня роботи у коворкінгах-партнерах Києва, Одеси, Львова та Дніпра.

Fabrika.space

Branch_

📍 пров. Отакара Яроша, 22
💰 1 година: 100 грн, 1 день: 200 грн, 1 місяць: 3400 за фіксоване місце
coworkingbranch.com

Цей заклад був відкритий тією ж командою, що і Fabrika. У розпорядженні коворкеру є простір на 100 осіб, офіси для команд з 2, 5, 7, 15 і 20 осіб, скайп-руми, мітинг-руми, лаунж-зона, кухня та навіть свій садочок. Ком’юніті-менеджери знаходяться поруч і готові допомогти протягом усього робочого дня. Важливий момент: простір адаптований під людей з обмеженими фізичними можливостями (туалет, відсутність порогів і підлогове покриття).

Branch_

Креативний хаб “Розвиток”

📍 вул. Дівоча, 6
💰 1 тиждень: 1500 грн, 1 місяць: 2900 грн за фіксоване місце (плюс ланчі від Chill’s Restaurant з понеділка по п’ятницю)
rozvytok.space

Не дивлячись на те, що усіма улюблений Spalah вже не працює, в тому ж будинку залишився ще один хаб для роботи, івентів та навчання. В коворкінг-приміщенні є 18 робочих місць із комфортними авторськими меблями та безлімітною кавою з печивом. До того ж в хабі (окрім одноразових івентів) проводять постійні курси з програмування, англійської мови, фотографії та монтажу відео.

Креативний хаб “Розвиток”

ƒspace

📍 вул. Полтавський Шлях, 26
💰 1 година: 50 грн, 1 день: 150 грн, 1 тиждень: 750 грн, 1 місяць: 2500 грн
fspace.io

Нове місце на коворкінг-мапі Харкова пропонує приємні тарифи, затишну мансарду та капці для відвідувачів. На першому поверсі є кухня та місце відпочинку, а на другому – work space для окремих фрілансерів та повноцінних команд. Це справжній дім, створений для зустрічей, тренінгів, лекцій, майстер-класів, фотосесій, відеозйомок і багато чого іншого.

ƒspace

The Place Of

📍 вул. Коломенська, 63
💰 1 день: 150 грн, 1 місяць: 1900 грн
theplaceof.com 

Хтось міг втратити цей коворкінг з поля зору, проте він просто переїхав ближче до м. Ботанічний сад. Тепер тут є і переговорна кімната для презентацій і ділових зустрічей, і місце для лекційних занять, діалогових семінарів та майстер-класів.

Антикафе “Уровень”

📍 пров. Подільський, 6
💰 1 година: 50 грн, 1 день: 150 грн

Одне з найперших антикафе міста протягом деякого часу також мало і окремий коворкінг на іншому поверсі тієї ж будівлі, проте зараз він вже не працює. Однак і оригінальне приміщення на 4 поверсі протягом дня пропонує затишні куточки для роботи із смачною кавою та печивом, а ближче до вечора можна вже й запросити сюди друзів на партію улюбленої настільної гри.

Антикафе “Уровень”

Антикафе 7/9

📍 Харківська наб., 7/9
💰 перша година: 50 грн, далі: 48 копійок за хвилину
7drob9.club

І ще один довгожитель поміж відкритих просторів Харкова – тут і досі грають в мафію та дивляться кіно протягом ночі. Проте й прийти попрацювати вдень за невелику суму із видом на річку завжди приємно.

Горбачова Влада Горбачова Влада

Приєднуйся до нас, щоб дізнаватися про нові цікаві місця Харкова першим

Приєднатися