Про Додаток

Мобільний додаток

Додаток IT Loyalty для системи лояльності Харківського IT кластеру – це синергія зручності та технологій. Персональна цифрова картка дає можливість отримувати подарунки, слідкувати за транзакціями, контролювати накопичені бонуси.

У розділі Купони на тебе завжди чекатимуть найвигідніші пропозиції та промокоди на IT заходи, а зручна інтерактивна карта допоможе зорієнтуватися у виборі закладів поблизу тебе. Також додаток допоможе бути у курсі усіх новин та гарячих знижок від партнерів IT Loyalty.

Як це працює

Віртуальна система лояльності не має жодних фізичних носіїв. Щоб активувати знижку або отримати подарунок у мережі партнерів, потрібно показати екран для сканування картки або назвати останні 4 цифри 16-значного номеру. Транзакція має миттєво з’явитися у твоєму гаджеті. Бажано до здійснення замовлення попередити персонал, що ти є користувачем IT Loyalty.

У разі виникнення будь-яких запитань, звертайтеся, будь ласка, за адресою info@itloyalty.com.ua або у месенджер m.me/itloyalty.

Ексклюзивні values ​​від Харківського IT кластеру

Доступ до усіх можливостей додатку мають лише працівники компаній, які є учасниками харківського IT кластеру. Щоб зареєструватися у додатку, потрібно ввести у відповідне поле адресу корпоративної пошти та пройти e-mail валідацію. Після цього ти отримаєш активаційний лист та доступ до усіх привілеїв системи. У іншому випадку доступ до функціоналу буде обмежений.