
7 порад від барбера
За останні декілька років слово «барбершоп» міцно закріпилося у нашому лексиконі, а сучасні українські чоловіки майже наздогнали дівчат у доглянутості. Дуже тішить, що слова «перукарня», «салон», «стрижка на дому» відійшли у вічність, до якої, ми сподіваємося, не буде вороття.
Не дивно, що у проекті для супер прогресивної аудиторії IT Loyalty, з’явився партнер барбершоп. Співпрацю у цьому напрямку ми розпочали з FIRM barbershop.
Хлопці одразу зрозуміли з ким мають справу та запропонували провести відкритий майстер-клас. Зібралися у затишному офісі ITOMYCH STUDIO, захід модерував ТОП- майстер FIRM Павло Цикало.
Запитань було дуже багато: починаючи з того, як мити голову та обрати майстра, закінчуючи філософією власного стилю. Ми занотували основні моменти, тож тримайте декілька порад від майстра.
1. Якщо похід до майстра займає 20-30 хвилин, то це «потокова» стрижка. Охайність це добре, але вона не є синонімом стилю. Професіонал має познайомитися з вами, дізнатися про спосіб життя, ваш настрій та побажання. Справжній профі в першу чергу має бути психологом, тому «свого» ви відчуєте.
2. Класна зачіска не має створювати проблем її власнику, у якій позі б він не заснув. Проте правило «мити голову щодня» відтепер має обмеження – ніякої сушки рушником! Це класна новина для твоєї дівчини, адже вдома з’явиться новий потужний фен.
3. Зараз існує безліч професійних засобів для стайлінгу. Вони розроблені з урахуванням усіх тонкостей чоловічої природи і суттєво відрізняються від жіночих. А це вже не дуже приємна новина для вашої дівчини.
4. Наступна порада для бородачів та вусачів. Щоб ваша рослинність на обличчі не виглядала як пакля, ні у якому разі не мийте ії гелем для душу або шампунем. Краще придбайте спеціальне мило чи інший засіб, у склад якого не входять сульфати.
5. Приборкати жорстке курчаве волосся допоможуть спеціальні зволожувальні бальзами. Якщо ти прагнеш мати густу ошатну бороду не гребуй маслами, вони нададуть об’єму та збагатять вітамінами.
6. Тобі пощастило мати густу красиву бороду. Щоб вона тримала форму напротязі усього дня, фіксуй її воском.
7. Найголовніше правило – не пропускай зустрічі з майстром. Робити корекцію та оновлювати стрижку потрібно вчасно. Для когось це раз на місяць, для когось частіше. Знайди свого майстра та місце, де тобі в першу чергу буде комфортно.
Закінчити цей матеріал хочеться цитатою Паші: «Тренд не є для мене показником стилю, так само татухи на руках майстра не є показником його професіоналізму, а правильний нахил зрізу визначає форма чола, а не нова зачіска Бекхема. Люди важливіше стрижок».
Шануйте себе та прагніть кращого у всьому!